Komentowana treść: Wspomnień czar
[#1] Re: Wspomnień czar
Fajnie, tyle że wszystko po niemiecku (łącznie z instrukcjami w dziale download) taże z tego względu ma to dla mnie wartość zerową
[#2] Re: Wspomnień czar

@amigafan, post #1

Nieprawda, znaczna część tych rzeczy z downloadu jest po angielsku, wystarczy pobieżnie przejrzeć opisy (nawet nie znając niemeckiego). Poza tym oprogramowanie też prawdopodobnie będzie posiadało przede wszystkim angielską wersję językową.
[#3] Re: Wspomnień czar

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Znaczna owszem, ale nie wszystko. Wiele razy używałem programów w niemieckiej wersji językowej - choć to dawne czasy - i powiem szczerze, że nie przypadło mi to do gustu. Nie żebym miał coś do tego języka, ale po prostu nie kumam po "germańsku".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem